ŚWIAT WEDŁUG KIEPKICH

FORUM DO STRONY WWW.KIEPSCY.DZS.PL


#1 2008-02-08 21:15:31

kiepski

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-08
Posty: 183
Punktów :   

Waldemar Kiepski

Waldemar Kiepski

Bezrobotny Waldek, w serialu zwykle nazywany Waldusiem lub Cycem, mieszka wraz ze swoją rodziną w jednej ze starych kamienic we Wrocławiu. Kamienica którą zamieszkuje rodzina Kiepskich znajduje się na ulicy Ćwiartki 3/4. <br>Pierwszy raz wystąpił w odcinku ''Umarł odbiornik, niech żyje odbiornik!''.

WALDUŚ

Imię:  Waldemar
Nazwisko:  Kiepski
Wiek:  35
Płeć:  mężczyzna
Miasto:  Wrocław
Zawód:  Bezrobotny
Stan cywilny:  Wolny(a)
Wykształcenie:  Podstawowe

--------------------------------------------------------------------------------

Zainteresowania:  Rozwój mięśniowy (szczególnie trójgłowy ramienia).

--------------------------------------------------------------------------------

O mnie:  Ja to normalnie kurna od urodzenia jestem niezwykle uzdolniony ale we w jakieś specjalne kierunki. Już jako niemowlę na przykład, umiałem wymienić normalnie nazwę piwa, które spożywał tatuś. Jak miałem 5 lat to normalnie zasłynąłem se wyczynem na parafii bo zasadziłem kopa w dupę wszystkim pięciolatkom na osiedlu i jednemu siedmiolatkowi. Tatuś to kurna przez lata potem opowiadał o tym z taką czułością, że nie wiem. Ale taką największą normalnie dumę ze mnie to tatuś se poczuł wtedy, jak przyniosłem świadectwo skończenia tej... podstawówki. Podobno jak mnie tatuś zobaczył we w szpitalu jak się urodziłem, to powiedział do mamusi: „No Halinka... Ten cyc to nam kurde na geniusza normalnie wyrośnie”. No... Potem to jakoś mi normalnie nie za bardzo chciało się chodzić do szkoły. No bo po i co? Rozwijać to ja się zacząłem w kierunku żeby być takim jak Arnold Schwarzeneger. Normalnie jestem jego idolem! Jego muły to są najfajniejsze na świecie całym. Jak tylko nie mam nic innego jakiegoś do roboty to hantelki se łapię i macham nimi. We w przeciwieństwie do tatusia, który on ma takie jakieś zawsze filologiczne podejście do życia. Bardzo szanuję swój wygląd zewnętrzny bo kupuję czasami adidaski nowe. Nie za często kurna bo z kaską trochę ciężko jest i wtedy to aż nawet do jakiejś roboty trzeba na chwilę pójść. Ale za każdym razem to normalnie okazuje się, że taka robota to do dupy jest i dla dla osiołów jakichś.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl