ŚWIAT WEDŁUG KIEPKICH

FORUM DO STRONY WWW.KIEPSCY.DZS.PL


#1 2008-02-08 21:09:32

kiepski

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-08
Posty: 183
Punktów :   

Arnold Boczek

Arnold Boczek

Arnold Boczek (Arnold Leoncjo Jan Boczek) (ur. 25 maja 1964 koło Elbląga) – postać fikcyjna,

Boczek jest leniwym, otyłym i ociężałym umysłowo i fizycznie człowiekiem, który z Ferdkiem dzieli zamiłowanie do piwa. Ma wykształcenie niepełne zawodowe. Pracuje w rzeźni i lubi tłuste potrawy (w tym boczek), popijane mocnym alkoholem. Nie ma powodzenia u płci przeciwnej. Jest nadzwyczaj łatwowiernym i niezbyt mądrym człowiekiem, który zawsze nabiera się na pomysły sąsiadów. Bardzo często używa hasła "W mordę jeża" lub rzadziej "W dupę węża". Ma rodzinę składającą się z matki (Barbara), brata (Pawełek) i siostry (Wioletka), oraz ojca (nie pojawił się w serialu, być może nie żyje) którzy tak jak on uwielbiają jeść, oraz są również otyli. Boczek należy do rezerwy jednej z nadmorskich jednostek wojskowych. Drugie imię Boczka Leoncjo, a trzecie Jan.  Boczek kradnie żarówki, także papier toaletowy ze wspólnej toalety , a nikt nie może się połapać że to on.


Imię:  Arnold
Nazwisko:  Boczek
Wiek:  43
Płeć:  mężczyzna
Miasto:  Wrocław
Zawód:  Pracownik fizyczny
Stan cywilny:  Wolny(a)
Wykształcenie:  Zawodowe

--------------------------------------------------------------------------------

Zainteresowania:  Jedzenie i picie i oglądanie w TV występów mongolskiego baletu.

--------------------------------------------------------------------------------

O mnie:  Przyszłem se na świat w takiej normalnie małej wiosce pod Elblągiem. Mój tato leczył zwierzątka. Znaczy się weterynarzem takim był na wsi. Jak se tak patrzałem na tą jego robotę to pomyślałem, że jak będę duży, to też będę pracował ze zwierzątkami bo one strasznie takie miłe i fajne są. Jako dziecko byłem straszliwa chudzinka i niedojadek. Wszystko się normalnie pozmieniało jak skończyłem zawodówkę i do wojska poszłem. A że byłem taki drobniutki i malutki to wzięli mnie w morde jeża do łodzi podwodnej. A wojskowe żarcie to jak wiadomo tuczy bardzo. No i tak mnie utuczyło dosłownie do tego stopnia, że nie mogłem zmieścić się do luku włazowego. I do rezerwy mnie wysłali. I jak tak se wracałem do domu pociągiem, to przespałem swoją stację i obudziłem się na dworcu we Wrocławiu. Postanowiłem spróbować szczęścia w dużym mieście. Kolega - rzeźnik namówił mnie do pracy w masarni. Że to taki fajny zawód jest i mi się spodoba. I normalnie bardzo mi się spodobał i uwielbiam być rzeźnikiem. No i w morde jeża spełniło mi się marzenie z dzieciństwa, żeby ze zwierzątkami pracować
Ulubionym zajęciem Arnolda Boczka jest oglądanie w telewizji baletu mongolskiego.
Wśród jego ulubionych dań są: boczek, bigos, kapuśniak (najlepiej na świńskim ryju) i kiełbasa.
Według Ferdynanda Kiepskiego w czasach PRL Arnold Boczek był działaczem partyjnym, natomiast według Paździocha donosił pod pseudonimem Grubas
W pierwszych dwóch odcinkach, w których pojawił się Boczek, mieszkał on z kumplem. Potem ta postać zniknęła z serialu.
Boczek mieszka samotnie, choć w jednym z odcinków (zapewne przez pomyłkę scenarzystów) twierdzi, że miał żonę. Chciała by jej kupił futro a on na to jutro./
W swoim mieszkaniu samodzielnie produkuje wino.
Najbardziej boi się ZOMO.
W jednym z odcinków zmienił imię na Bob Marlej
W dzieciństwie Boczek był bardzo chudy.
Lubi przesiadywać długie godziny przed telewizorem.
Ojciec Arnolda kiedyś na weselu odgryzł panu młodemu rękę.
Boczek ma tylko trzy swoje zęby reszta to zęby świni (wybił je gdy szedł na pasterkę po spożyciu alkoholu).
Nienawidzi małp, gdyż w dzieciństwie ta w zoo ukradła mu banana, którego dostał od rodziców na urodziny.
Raz zamienił się życiem z Krzysztofem Ibiszem i prowadził reality show Bar.
W nocy lunatykuje i wykonuje różne zadane czynności przez sen.
Posługiwał się fałszywym nazwiskiem Stanisław Blumenfeld.
Jest najchudszym pracownikeim swojego zakładu mięsnego.
W dzieciństwie na gwiazdkę dostawał żołnierzyki.
Wnętrze mieszkania Boczka było pokazane tylko raz w serialu (jeden pokój).

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl