ŚWIAT WEDŁUG KIEPKICH

FORUM DO STRONY WWW.KIEPSCY.DZS.PL


#1 2008-02-08 21:14:30

kiepski

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-08
Posty: 183
Punktów :   

Mariola Kiepska

Mariola Kiepska
Mariola Kiepska - (ur. 6 czerwca 1983 bohaterka polskiego komediowego serialu telewizyjnego Świat według Kiepskich. Córka Ferdka i Halinki Kiepskich i siostra Waldka. Pierwowzór Marioli to Bud Bundy


Imię:  Mariola
Nazwisko:  Kiepska
Wiek:  27
Płeć:  kobieta
Miasto:  Wrocław
Zawód:  Uczeń
Stan cywilny:  Wolny(a)
Wykształcenie:  Średnie

--------------------------------------------------------------------------------

Zainteresowania:  Dyskoteki, bycie najbardziej cool, trendy i jazzy laską na parafii... cokolwiek by to miało znaczyć.

--------------------------------------------------------------------------------

O mnie:  „Mała królewna” – tak nazywała mnie zawsze mama. Będąc małą dziewczynką, odkryłam, że ludzki gatunek podzielony jest na dwie płci. Zdrowym przejawem tego odkrycia był fakt, że moje zainteresowania zwróciły się w stronę płci przeciwnej. Przejawem zdecydowanie mniej zdrowym, wg mamy i nauczycieli było interesowanie się płcią przeciwną już w wieku 6 lat. Poznanie Łysego - starszego chłopaka, z którym zaczęłam kręcić pokazało jaka potrafię być wierna i romantyczna. Naszym ulubionym zajęciem było jeżdżenie na rolkach i łażenie na mega wypasione techniawki. Raz tylko zdradziłam Łysego ale tylko platonicznie. Po obejrzeniu filmu „Psy II – ostatnia krew”, przysięgłam Bogusiowi Lindzie miłość i wierność na zawsze. Ogólnie rzecz ujmując, rodzina podobno nie ma ze mnie za wiele pożytku ale i nie ma też większych zmartwień. Czas pokaże czyje geny odziedziczyłam w większym stopniu. Matki... Czy ojca.
Postać jest karykaturą typowej polskiej nastolatki z ubogiej rodziny. Pomimo braku perspektyw, jest bardzo radosna i pomocna rodzinie. Choć często miewa humory, rzeczy małe sprawiają jej radość. Jako dziecko odznaczała się wielka urodą i pobożnością ksiądz proboszcz widział w niej zakonnice. Nie lubi siedzieć w domu, woli chodzić po mieście z chłopakiem Łysym i bawić się na dyskotekach. Jak każda nastolatka ubiera się "trendy". uważa również, że ojciec jest nienowoczesny. Nie lubi Waldka, i nieco nie lubi Babki.

Mariola pobiła rekord Guinnessa we wzdychaniu do Lindy
Miała wyjść za mąż za szejka, lecz jego ojciec odwiódł go od tego pomysłu
Według Paździocha donosiła za czasów PRL, choć jest to niemożliwe, ponieważ nie było jej wtedy na świecie. Pomimo tych oszczerstw jest bardzo lubiana na osiedlu.
Mariola posiada telefon Motorola v3

Offline

 

#2 2008-12-27 15:55:55

marshal226

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-27
Posty: 1
Punktów :   

Re: Mariola Kiepska

83r. to 25 lat a nie 27 ale nie ma różnicy bardzo fajna Cipeczka wypieściłbym ją od stóp do głów.Super dupka zresztą polka a nie ma od nich piękniejszych. Pozdro!!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl