ŚWIAT WEDŁUG KIEPKICH

FORUM DO STRONY WWW.KIEPSCY.DZS.PL


#1 2008-02-08 21:06:15

kiepski

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-08
Posty: 183
Punktów :   

Helena Paździoch

Helena Paździoch

Helena Paździoch (z domu Meissner) - fikcyjna postać serialu Świat według Kiepskich. Jest żoną Paździocha (nie mają dzieci) i sąsiadką Kiepskich, Boczka, Boryska i innych mieszkańców w kamienicy przy ulicy ćwiartki 3. Helena to erotomanka , wykorzystała nawet Robochłopa. Trzyma swojego męża tylko dla pieniędzy, a kiedy ją zdenerwuje wyrzuca go z domu, choć zawsze go przyjmuje z powrotem, jest dla niego miła tylko w Wigilię. Jest jedyną osobą, która potrafi uspokoić Mariana. Helena nie należy do najmilszych, owszem lubi Halinę, nienawidzi Boczka. Uwielbia pieniądze, chciała część spadku po matce Mariana, pozwoliła nawet mężowi powiesić na drzwiach nazwisko Kopeć, jednak długo nie wytrzymała. Na początku często występowała, choć nie była zaliczana do głównych bohaterów. W nowej serii jest już jedną z głównych bohaterów.


Imię:  Helena
Nazwisko:  Paździoch
Wiek:  50
Płeć:  kobieta
Miasto:  Wrocław
Zawód:  Bezrobotny
Stan cywilny:  Po ślubie
Wykształcenie:  Średnie

--------------------------------------------------------------------------------

Zainteresowania:  Mieć czyli być (obojętnie jak, gdzie i z kim).

--------------------------------------------------------------------------------

O mnie:  Od zawsze wiedziałam, że jestem NAJ. Najpiękniejsza i najmądrzejsza. W wieku 10 lat zostałam miss szkoły podstawowej, gdy skończyłam 17 lat miss szkoły średniej, a po trzydziestce miss sklepów mięsnych, jako ekspedientka jednego z nich. Po zdaniu matury zaczęłam szukać księcia z bajki. Poszukiwania okazały się trudniejsze niż myślałam. Każdy z potencjalnych NAJ samców po co najwyżej kilku spędzonych wspólnie nocach, okazywał się być albo już czyimś NAJ mężem albo biednym jak mysz kościelna NAJwiększym nieudacznikiem. Czas nieubłaganie pędził do przodu. Na 40 urodziny postanowiłam zrobić sobie prezent, kupując ekskluzywne ale niedrogie figi Triumpha. Na bazarowym stoisku z bielizną spotkałam swoje przeznaczenie. Właściciel stoiska Marian Paździoch zakochał się we mnie od pierwszego wejrzenia. Nauczona w szkole krawieckiej powiedzenia, że tak krawiec kraje, jak mu materii staje, przyjęłam jego oświadczyny pod jednym warunkiem. Będę żoną, która nie zajmując się niczym, będzie wymagała zajmowania się nią. Zakochany Marian obiecał mi luksusowe życie. Obietnicy nie dotrzymuje.
W kamienicy mieszka od 1978 r.
Tak naprawdę to nie kocha Mariana. Ożeniła się z nim dla pieniędzy
Cieszy się, gdy małżonek zachoruje, złamie nogę lub wyjedzie, raz były nawet przypuszczenia, że zabiła męża
Według Mariana Paździocha donosiła za czasów PRL pod pseudonimem Alexis
Ma psa Pimpusia
Helena ma krótkie czarne włosy, choć dwa razy miała włosy blond.
Jest skąpa i wykorzystuje finansowo małżonka
Wnętrze mieszkania Mariana i Heleny jest pokazywane tylko kilka razy

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl